sobota 17. mája 2008

Restauracia Mongos

Vybrali sme sa na obed do Mongolskej reštaurácie Mongos, ktorá sa nachádza blízko centra, v uličke s množstvom barov a reštaurácii.

Poväčšine sme si dali každý Bufet – One Plate, čo znamenalo, že nám dali malú misku, na ktorú sme si mohli natlačiť jedla koľko sa zmestilo. Veľmi dobre vyzeral Jaime, ktorého kôpka bola asi trikrát vyššia ako miska :) Na výber bolo toho naozaj dosť – kuracie a hovädzie mäso, kalamáre, yuca, cestoviny, veľa druhov čerstvej zeleniny, rôzne kukurice, ananás, kokos, sezam a asi zo desať dressingov. Natlačili sme si teda jedlo na misku, ktorú potom čašník vysypal na veľkú kruhovú rozpálenú platňu v strede bufetu, kde sa všetky ingrediencie chutne premiešali.

Z menu ma zaujalo ponuka za $9,99 – jedz a pi koľko vládzeš, pričom sa to vzťahuje aj na miešané nápoje.
Počas čakania na jedlo sme si teda objednali aj nejaké miešané drinky – á $1. No, boli fajn a fakt je, že u na Slovensku asi mojito za 20 Sk nezoženieme :)

Čašník nám po štvrťhodinke doniesol naše taniere a chuť vlastnoručne namiešaného jedla bola naozaj znamenitá. Myslím, že aj keď jedlo bolo mierne drahé (he, teda na tunajšie pomery - $5), prídeme aj nabudúce :)

Žiadne komentáre:

Nekupuj ale predávaj letenky!

Ako získať lacné letenky?

1.Založ si blog / alebo prevádzkuj vlastnú webstránku
2.Zaregistruj sa zadarmo na Pelikáne 3.Umiestni partnerský odkaz na svoju stránku alebo blog.
4.Klikni na svoj odkaz a získaj províziu za svoju vlastnú letenku
5.Zdieľaj "svoj" link medzi kamošmi (Cez mail, cez FB...) a inkasuj 4-5 Eur za každú predanú letenku.
6.Pelikán ti vyplatí provízie priamo na účet.

Registrácia...

... a ozaj - netreba mať firmu ani živnosť ani nič podobné :)
Posledný tip na záver: Pri vypĺňaní formulára narazíš na Referral ID = je to ID, pod ktorým budeš registrovaný a bude aj v tvojom partnerskom linku = odporúčam teda nedávať do neho svoje meno a pod. (ID ale môže byť hocičo - napr: 98765, abcdefg...)